Przeglądaj
Cena
  • od
    do
Producenci

Apteczki IFAK

IFAK - pierwsza linia pomocy medycznej 

Indywidualny Pakiet Medyczny to coś, z czym każdy z nas powinien być zaznajomiony. Ratowanie ludzkiego życia to nie tylko praca ratownika medycznego, policjanta czy też pracownika innych służb. Obowiązek ten spoczywa na nas wszystkich dlatego podstawowa wiedza z tej dziedziny, powinna być dla nas czymś oczywistym tak samo jak umiejętność wykorzystania podstawowych materiałów opatrunkowych. 

Wyposażenie profesjonalnej apteczki IFAK różnić się będzie od zwykłej apteczki bardziej specjalistycznym sprzętem medycznym dobranym na podstawie zagrożeń, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć. Jednak poza igłą do odbarczania odmy reszta sprzętu wchodząca w skład apteczki IFAK powinna być dla nas łatwa w użyciu. Jeśli jesteś ciekaw, co powinno znajdować się w IFAK i kiedy możemy tego użyć, zachęcamy Cię do przeczytania naszego wpisu tutaj =>BLOG

Jak przenosić wkład medyczny w IFAK?

Na rynku dostępna jest cała gama różnych rozwiązań. W Szutac.pl postawiliśmy na przemyślane konstrukcje wykonane z najlepszych materiałów przez dwie polskie firmy Husar i Resqline. Apteczki IFAK obu producentów posiadają rozwiązania umożliwiające natychmiastowy dostęp do wkładu medycznego, doskonałą organizację sprzętu medycznego, szybką identyfikację kieszeni medycznej oraz uniwersalne panele montażowe w standardzie molle. 

IFAK z wyposażeniem - czy jest mi potrzebny?

Jeśli jesteś strzelcem sportowym, instruktorem sportu, który wiąże się z ryzykiem odniesienia obrażeń lub po prostu dmuchasz na zimne, to IFAK powinien znaleźć się w Twoim EDC. Zanim jednak rzucisz się w wir medycznych zakupów, upewnij się, że masz odpowiednią wiedzę, która umożliwi Ci profesjonalne udzielenie pierwszej pomocy w warunkach, w jakich szkolisz, ćwiczysz lub zamierzasz przebywać. Wiedza plus sprzęt najwyższej jakości to połączenie, które nigdy Cię nie zawiedzie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl