Husar - Apteczka IFAK WITCHDOC (P-O) M- Multicam

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 200,00 zł 200.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Kieszeń medyczna IFAK 

Apteczka osobista WITCHDOC (P-O) polskiej firmy Husar to wysokiej jakości IFAK przeznaczony do przenoszenia indywidualnego wyposażenia medycznego. Montowany na pasie taktycznym za pomocą systemu molle. Wykonany z Cordury® 500 D w kamuflażu Multicam.  

IFAK od Husar zaprojektowany został w taki sposób, żeby umożliwić szybki dostęp do wkładu medycznego zarówno osobą prawo, jak i lewo ręcznym. Składa się on z dwóch części:

  • panelu montowanego za pomocą systemu molle do pasa taktycznego 
  • wkładu medycznego wyposażonego w organizery na sprzęt medyczny 

Budowa zrywanej apteczki IFAK WITCHDOC

Panel montażowy zaprojektowany został w formie regulowanego rękawa na wkład medyczny. Troki montażowe molle oraz tylna ściana panelu wykonane zostały z wytrzymałego laminatu Cordury. Na regulowanych elementach rękawa zamontowano elastyczne pętle na opaskę uciskową lub inny sprzęt medyczny, do którego chcemy mieć natychmiastowy dostęp. Rękaw zamykany jest za pomocą dwóch paneli z rzepem. Na froncie znajdziemy również dwustronny krzyż identyfikacyjny w technologii IR/czerwony. 

Wkład medyczny jest rdzeniem każdej apteczki IFAK. Dzięki pętlom organizacyjnym możemy ułożyć niezbędny sprzęt medyczny w  uporządkowany, przemyślany sposób. Dzięki temu w trakcie użycia wkładu medycznego żaden z elementów nie wypadnie i nie zgubi się. Pracując w sekcji taktycznej, ważne jest również, żeby wyposażenie medyczne było ułożone w IFAK w identyczny sposób. Dzięki temu w trakcie udzielania pomocy każdy operator wie gdzie znajdzie dany element wyposażenia. 

Panel organizacyjny wkładu medycznego składany jest na pół i zabezpieczany specjalnym trokiem z rzepem. Montowany jest do panelu montażowego również za pomocą rzepu. Na jego bokach znajdziemy uchwyty ze stalowymi oczkami umożliwiającymi zawiązanie dodatkowych pętelek ułatwiających wyszarpnięcie wkładu. 

System szybkiego dostępu apteczki IFAK Husar WITCHDOC - pierwsza pomoc w kilka sekund 

Apteczka Husar IFAK WITCHDOC (P-O) zamontowana na pasie taktycznym jest dostępna do użycia w kilka sekund. Jednym szarpnięciem za uchwyt zarówno z lewej, jak i prawej strony uzyskamy dostęp do wkładu medycznego. Jeśli jednak z jakiegoś powodu boki kieszeni medycznej będą zablokowane lub uchwyty ulegną uszkodzeniu, możemy wyciągnąć wkład medyczny otwierając przednią klapę rękawa montażowego. 

Dane techniczne:

- Wymiary 16 x 10 x 40-60 cm 

- Waga 150 g 

- Materiał Cordura® 500D 

 

Widoczne na zdjęciach wyposażenie medyczne nie wchodzi w skład zestawu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl