Przeglądaj
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do
Producenci

Nerki medyczne

Resqline- Nerka medyczna Medic Hip Pouch- Multicam

Resqline- Nerka medyczna Medic Hip Pouch- Multicam
Resqline- Nerka medyczna Medic Hip Pouch- Multicam

Nerka medyczna Medic Hip Pouch polskiej firmy Resqline to uniwersalne narzędzie wspierające personel medyczny w trakcie udzielania pomocy poszkodowanemu. Wykonana z podwójnej warstwy Cordury® 500D IRR w kolorze Multicam. Wszystkie ściany zewnętrzne nerki poza tylną pokryte zostały komórkami molle wykonanymi w technologii wykrawania laserowego.

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 400,00 zł

Resqline- Nerka medyczna Medic Hip Pouch- Ranger Green

Resqline- Nerka medyczna Medic Hip Pouch- Ranger Green
Resqline- Nerka medyczna Medic Hip Pouch- Ranger Green

Nerka medyczna polskiej firmy Resqline wykonana z Cordury z systemem montażu molle wykonanym metodą wykrawania laserowego. 

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 370,00 zł

Nerka medyczna - większy IFAK czy modułowe narzędzie?

Wydawać by się mogło, że nerka medyczna nie różni się specjalnie od apteczki taktycznej niczym poza pojemnością i sposobem montażu. Jeśli patrzymy tylko i wyłącznie na konstrukcję możemy odnieść takie wrażenie. Jednak diabeł tkwi w szczegółach. Specyfika konstrukcji nerki medycznej klasyfikuje ją raczej jako narzędzie do wykorzystania przez sekcje medyczne, w których to nerka pełni rolę apteczki pierwszego kontaktu tuż po zużyciu apteczki IFAK poszkodowanego oraz jako uzupełnienie plecaka medycznego. Jest więc narzędziem pracy, a nie tylko pakietem awaryjnym. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby używać ją w kompletnie innych celach. 

Nerka medyczna Resqline - profesjonalne wyposażenie taktyczne 

Firma Resqline od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu wysokiej jakości sprzętu medycznego. Zanim wprowadziliśmy ich sprzęt na wyposażenie sklepu Szutac.pl, testowaliśmy nerkę medyczną Resqline Medic Hip Pouch wraz z Sekcja Ratownictwa Taktycznego SGO Poznań. Chodź, jest to dość spory element wyposażenia to spisał się w każdych warunkach w jakich przyszło nam go używać. W momencie, w którym nerka medyczna nie była w użytku, przenoszona była z tyłu pod kamizelką taktyczną. Jeśli zaszła potrzeba natychmiastowego dostępu do jej zawartości, jednym ruchem przekręcało się ją na front. Możliwość uporządkowania wyposażenia dzięki specjalnym przegródkom wewnątrz komory głównej umożliwiało szybką identyfikację niezbędnego elementu w trakcie udzielania pomocy. Więcej o nerce Resqline Medic Hip Pouch dowiecie się w opisie produktu na naszej stronie, jak i na Facebooku SGO Poznań

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl