O sklepie

Profesjonalny sklep wojskowy Szutac.pl

Szutac.pl to sklep militarny, którego celem jest dostarczanie profesjonalnego wyposażenia taktycznego wszystkim tym, którzy cenią sobie jakość wykonania, wytrzymałość oraz design oparty na doświadczeniu. Sklep wojskowy Szutac.pl w swojej ofercie posiada apteczki wojskowe IFAK, taktyczne nerki medyczne, plecaki wojskowe, pasy taktyczne i wiele innych. Akcesoria strzeleckie, wyposażenie taktyczne, sprzęt medyczny i inne oferowane przez nas produkty codziennie testowane są przez nas samych na strzelnicach, w terenie, na poligonach czy też zawodach. Zanim produkt trafi do klienta, musimy mieć pewność, że spełni on wyśrubowane wymagania profesjonalnego odbiorcy.

Aktywnie wspieramy środowisko militarne i sami jesteśmy jego częścią, współpracując z Poznańską Sekcja Ratownictwa Taktycznego SGO. Razem z nimi mamy możliwość testowania sprzętu medycznego i nie tylko na wielu symulacjach czy też zawodach takich jak Wintertide, czy Medcon ONE.

Tasmanian Tiger – poznaj niemieckie plecaki taktyczne dedykowane profesjonalistom

Plecaki wojskowe Tasmanian Tiger są w naszej ofercie nie bez powodu. Wysoka jakość wykonania, przemyślane rozwiązania i jedne z najlepszych systemów nośnych na rynku. Zanim powstał sklep Szutac.pl, w nasze ręce wpadł plecak wojskowy TT Trooper Pack 45l. Lata testów i wypraw utwierdziło nas w fakcie, że możemy zaufać tej marce i zaproponować ją naszym klientom. Mimo przeznaczenia typowo do użytku wojskowego plecaki Tasmanian Tiger świetnie sprawdzą się również w buschcrafcie, pieszych wędrówkach i innych aktywnościach na świeżym powietrzu. Jeśli szukasz uniwersalnego, modułowego plecaka taktycznego, na pewno zainteresuje Cię TT Modular Pack 30. 30 litrów pojemności, 3 kieszenie Cargo montowane na rzep wewnątrz plecaka, 2 uchwyty na broń, 3 przestrzenie załadunkowe. Potrzebujesz plecak medyczny? Wystarczy, że dokupisz do TT Modular Pack 30 specjalny wkład medyczny montowany na rzep. W prosty sposób dostosujesz ten plecak wojskowy do swoich potrzeb.

Wyposażenie i akcesoria outdoor- zorganizuj swój sprzęt wyprawowy z Szutac.pl

Nieuporządkowany sprzęt outdoorowy to prosta droga do jego zgubienia. Nie pozwól na to. W zależności od tego ile i jakie wyposażenie taktyczne przenosisz, mogą zainteresować Cię różne rozwiązania.

Outdoor wiąże się z ryzykiem skaleczeń więc apteczka IFAK skompletowana z myślą o środowisku w jakim będziesz działać powinna być podstawą. Nigdy nie poświęcaj apteczki na rzecz innego wyposażenia.

Wyruszając na jednodniową wędrówkę lub szybki spacer po lesie warto zabrać ze sobą podstawowy prowiant. Pomocne mogą być tu nerki. Oferują więcej miejsca niż zwykła kieszeń Cargo i można wygonie przenosić je na pasie. Jeśli szukasz czegoś bardziej low profile, polecamy nerkę Hybrid Pouch od firmy Husar. Większą ilośc sprzętu zmieścimy natomiast w nerce medycznej Medic Hip Pouch od firmy Resqline, bo kto powiedział że nerka medyczna nie może służyć do celów buschcraftowych.

Jeśli outdoor to i plecak. Jeśli plecak to z możliwością dopasowania go do siebie i perfekcyjnej organizacji sprzętu. Odpowiedź to TT Modular Pack 30. Outdoor to kolejne środowisko, w którym odnajdzie się jak ryba w wodzie. 30 litrów pojemności spokojnie starczy nam nawet na 3-dniową wędrówkę, a kieszenie Cargo znajdujące się w zestawie pomogą ułożyć wyposażenie outdoorowe tak, żeby wszystko było szybko dostępne.

Skompletuj swój pierwszy pas taktyczny w sklepie militarnym Szutac.pl

Pas taktyczny to nieodzowny element każdego treningu na strzelnicy. Element wyposażenia taktycznego, które nie może zawieść, więc musi być wykonany z najwyższej jakości materiałów. Właśnie takie materiały stosuje polska firma Bayonet do produkcji swoich ekstremalnie wytrzymałych pasów taktycznych. W naszej ofercie znajdziesz gotowy zestaw, w skład którego wchodzi pas taktyczny, nakładka molle oraz wewnętrzny pas taktyczny pokryty rzepem. Pas taktyczny średnio-sztywny PLUS 45mm wyposażony jest w  klamrę AustriAlpin COBRA o wytrzymałości na zerwanie wynoszącej aż 36kN, czyli w uproszczeniu 3600kg.

Pas taktyczny to tylko rdzeń całego systemu. Do działania potrzebować będziesz również dodatkowego wyposażenia taktycznego. W naszej ofercie znajdzie niezbędne ładownice na magazynki pistoletowe i karabinowe, apteczki IFAK, kieszenie cargo w różnych rozmiarach. Dostosujesz  pas taktyczny do każdego zadania.

Apteczka zrywana IFAK – uzupełnij swój ekwipunek o sprzęt ratujący życie w Szutac.pl

Trening taktyczny z użyciem broni palnej zawsze wiąże się z ryzykiem odniesienia obrażeń. W takiej sytuacji nie ma czasu na szukanie opatrunków w plecaku taktycznym. Kieszeń medyczna IFAK powinna mieć swoje stałe miejsce na każdym pasie taktycznym. Jednym szarpnięciem jesteśmy w stanie dostać się do wkładu medycznego apteczki zrywanej i udzielić pomocy sobie lub innej osobie. Pamiętać należy jednak żeby wyposażenie apteczki osobistej IFAK było przemyślane i dobrane odpowiednio do zagrożeń, jakie mogą nas spotkać. W tym celu warto przejść odpowiedni kurs TCCC przygotowujący nas do udzielania usystematyzowanej, profesjonalnej pomocy przedmedycznej. Mając wiedzę i niezbędny sprzęt warto zwrócić uwagę na apteczki zrywane firmy Husar oraz apteczki z systemem Quick Release firmy Resqline.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl