Przeglądaj
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

 

 

Rękawice taktyczne - profesjonalna ochrona dłoni w każdych warunkach 

Rękawice taktyczne to element wyposażenia równie ważny, jak buty czy też ochrona balistyczna. Niezależnie od tego czy pracujemy w warunkach taktycznych, czy jesteśmy entuzjastami buschcraftu, sprawne, nieuszkodzone dłonie to podstawa przetrwania. Dlatego wygodne i wytrzymałe rękawice taktyczne powinny być stałym bywalcem w naszym ekwipunku. 

Rękawice taktyczne w ofercie naszego sklepu sprawdzą się zarówno w precyzyjnych zadaniach, w których czucie nie może być ograniczone przez grubość rękawicy, jak i w pracy w ciężkich warunkach. 

 

Rękawice wojskowe - kolor ma znaczenie 

Maskowanie sylwetki nie ogranicza się tylko do korpusu czy też głowy. Nawet najlepsze systemy maskowania nie sprawdzą się, jeśli nasze dłonie będą odznaczać się na ich tle. Właśnie dlatego rękawice taktyczne w kolorach dopasowanych do danego otoczenia są niezwykle ważne. Poza ochroną przed uszkodzeniami mechanicznymi zabezpieczą nas też przed niechcianym wykryciem. Dostępne w naszej ofercie rękawice taktyczne MoG w kolorze Coyote Brown idealnie sprawdzą się w połączeniu z kamuflażem Multicam. 

Jeśli jednak potrzebujesz rękawice taktyczne zgodne z regulaminem umundurowania, dostępne są również modele w kolorze czarnym, które nie będą rzucać się w oczy i zapewnią ochronę na wysokim poziomie. 

 

Rękawice taktyczne MoG - jakość zbudowana na doświadczeniu 

Rękawice taktyczne MoG powstały dzięki zaangażowaniu w proces projektowania i testowania, operatorów jednostek specjalnych. Wymagające testy w trakcie działań na poligonach w różnych warunkach pogodowych pozwoliły stworzyć produkt odpowiadający wymaganiom profesjonalistów. Możliwość obsługi ekranów dotykowych, doskonałe czucie połączone z wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.  Linia rękawic wojskowych Target, dostępna w naszym sklepie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl